O nás - Značka KUDAK

Značka KUDAK

Značka KUDAK® vznikala od roku 2000. Zo začiatku Kudak pôsobila na trhu ako viazaná živnosť, neskôr vzhľadom na veľký záujme o naše poskytované služby sa transformovala na spoločnosť s ručením obmedzením. Počas svojho pôsobenia získala značné skúseností a obchodné vzťahy s firmami u nás ale aj v zahraničí. Základným princípom spoločností je kvalitný dom za rozumnú cenu.

Čo ponúkame

Zaoberáme sa drevárskou výrobou. Vyrábame drevené domy a rekreačné zrubové chaty. Ponúkame drevostavby od malých záhradných chatiek až po veľké celoročne obývateľné domy a chaty. Hlavným   stavebným  prvkom   je zrubový  masív   s rovným prierezom ale  vyrábame aj sendvičové  stavby.

Individuálny prístup

K zákazníkovi pristupujeme individuálne. Naši pracovníci komunikujú s klientmi vždy korektne a objektívne, pričom kladú silný dôraz na hľadanie konkretných riešení vychádzajúc z potrieb klienta. Každú stavbu dokážeme   prispôsobiť  Vašim  špecifickým  potrebám a predstavám, tak aby  ste  sa  vo  svojej   chate  či dome  cítili čo najlepšie. Všetky používané materiály sú prírodné a spĺňajú prísne ekologické kritériá, tak aby ste pocítili upokojujúci dotyk prírody.


A to je KUDAK, kvalitný dom za rozumnú cenu. Presvedčte sa sami.